AKO OBJEDNAŤ?

K potrebám zákazníkom vždy pristupujeme individuálne. Stáli zákazníci už naše produkty dôverne poznajú. Novým zákazníkom samozrejme ponúkame možnosť bezplatného poradenstva. Ako to funguje? 


1/ Ozvite sa nám telefonicky, e-mailom alebo zanechajte odkaz prostredníctvom kontaktného formulára na stránke www.konstrukta-sk.com/kontakt/ . Ozveme sa Vám hneď, ako to bude možné, najneskôr však v nasledujúci pracovný deň. 

2/ Popíšte nám problém ktorý potrebujete riešiť a my Vám na základe požiadaviek navrhneme vhodné riešenie. Majte prosím na pamäti, že čím viac informácií nám viete poskytnúť, tým vhodnejšie riešenie vám my vieme ponúknuť. Všetky základné vstupné parametre ktoré nám pomôžu pri výbere Vám zašleme e-mailom alebo oznámime v telefonickom rozhovore. Radi privítame aj vaše fotografie či 3D modely, ak ide o nový projekt. Rozsah a typ vstupných údajov závisí od typu dopytu.

3/ Na základe dostupných informácií Vám úplne zdarma navrhneme vhodné riešenie resp. riešenia aj s prepočtom. Ku každej alternatíve Vám zašleme prospekt, cenovú ponuku po položkách a termín dodania. 

4/ Vyberiete si vhodnú alternatívu a zašlete nám objednávku, prípadne Vám opäť poradíme pri výbere z viacerých alternatív 

5/ Hotovo! O všetko podstatné, vrátane dopravy až k Vám sa už postaráme my. Na dopravu tovaru využívame osvedčené kuriérske služby alebo vlastnú dopravu až k Vám, alebo na miesto ktoré si určíte